Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, №23, м. Суми, Сумської області

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

Друга світова війна: як ми пам'ятаємо

Український інститут національної пам'яті розпочинає всеукраїнську акцію #РодинніІсторіїВійни

Закликаємо всіх ділитися родинними історіями, пов'язаними з подіями Другої світової.

Щоб взяти участь в акції – опублікуйте свою розповідь у будь-якій соціальній мережі під хештегом #РодинніІсторіїВійни. Додайте до тексту фотографію члена родини, чиєю історією ви ділитеся. По можливості на один із нижніх кутів світлини накладіть  зображення маку пам’яті, завантажити його можна за посиланням.

https://uinp.gov.ua/pres-centr/novyny/ukrayinskyy-instytut-nacionalnoyi-pamyati-rozpochynaye-vseukrayinsku-akciyu-rodynniistoriyiviyny

Українські інтелектуали про Другу світову: стартував показ відеомонологів

https://uinp.gov.ua/pres-centr/novyny/ukrayinski-intelektualy-pro-drugu-svitovu-startuvav-pokaz-videomonologiv

ТЕМАТИЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ІНСТИТУТУ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ

https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/zhurnalistam/materialy-do-vidznachennya-dnya-pamyati-ta-prymyrennya-8-travnya-ta-dnya-peremogy-nad-nacyzmom-u-drugiy-svitoviy-viyni-9-travnya

Підтримайте кампанію, встановивши тематичну обкладинку у соціальних мережах та додавши рамку з маком пам'яті до світлини профілю у фейсбуці.

 

40034, м. Суми, проспект Михайла Лушпи, 36
P: (0542) 32-48-32 sumy.school23@ukr.net