Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, №23, м. Суми, Сумської області

7.02.-11.02. 2023 в КУСЗОШ №23 були проведені Дні безпечного Інтернету. Вчителями інформатики спільно із педагогом-організатором та класними керівниками було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу. В умовах війни українці все частіше стикаються з дезінформацією, інформаційними атаками, зламом акаунтів. Особливо важливо зараз подбати про безпеку дітей в інформаційному просторі, адже вони, як відомо, проводять майже увесь свій вільний час в інтернеті, що робить їх особливо вразливими до різних шкідливих впливів мережі.

З метою підвищення обізнаності педагогічних працівників, батьків, учнів, були надані рекомендації щодо проведення профілактичних заходів серед дітей та інформування батьків. Матеріали для використання в роботі розміжені на офіційному сайті закладу у вкладці «Бепзечна поведінка у цифровому просторі» («Учням», «Батькам»). Педагогом-організатором серед учнів 1-11 класів було поширено пам’ятки «Безпечний інтернет: основні правила користування», «Інформаційна безпека в інтернеті під час війни» на сайті КУСЗОШ №23 та на корпоративній платформі Google Class. Серед учнів 7-11 класів було поширено відео «Безпека в інтернеті для підлітків».

Класними керівниками 1-4 класів було проведено ранкові онлайн-зустрічі  «День безпечного Інтернету», де було обговорено правила безпечного користування інтернетом, а також небезпеки, з якими дитина може стикнутися в мережі в умовах війни.

Класними керівниками 5-11 класів було проведено тематичні онлайн-години спілкування «Правила безпечного Інтернету» та влаштований керований онлайн-перегляд «Безпека в інтернеті для підлітків» від освітньої платформи «#Stop_Sexting». Загальна кількість проведених онлайн годин спілкування – 15.

З метою захисту дітей у цифровому середовищі в умовах війни, вчителями інформатики було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечного Інтернету серед учнів 1-11 класів. Зокрема вчителем інформатики Москаленко Т.В. було проведено онлайн-квест «Безпечний інтернет» серед здобувачів освіти 5-х класів, тренінг «Соціальні мережі: як вберегти учнів від залежності» для учнів 6-х класів. Також педагогом було проведено Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет» від освітньої платформи «На Урок» серед учнів 8-х класів.

Вчителем інформатики Лиховид І.А. було проведено вебквест «Безпечний інтернет» для здобувачів освіти 4-Д, 4-З, 4-Є, 4-Ж класів, а також вебквест «Безпечний інтернет вдома» для 3-Є, 3-Ж, 3-Г, 3-Д та 3-З класів.

Вчителем інформатики Шабло Т.Я. було проведено онлайн-гру «Безпечний Інтернет та соціальні мережі» серед учнів 8-х класів  та онлайн-тестування «Безпечний інтернет. 10 правил для учня»» серед здобувачів освіти 11-х класів.

Вчитель інформатики Голованьов О. С. провів керований перегляд мультфільму «Казка про золоті правила безпечного інтернету» серед учнів   6-х класів, годину спілкування «Твій інтернет-твій вибір» серед здобувачів освіти 7-8-х класів та онлайн-уроки «Безпечний інтернет» для учнів 9-11 класів.  

Вчитель інформатики Зелена Я.Г. провела онлайн інформаційний дайджест «10 золотих правил безпеки в інтернеті» для здобувачів освіти 5-В, 5-Г, 5-Д, 5-Є, 5-Ж  та 6-Г, 6-Ж класів. Також, педагогом було проведено онлайн-гру «Критичне оцінювання відомостей отриманих в інтернеті» серед учнів 7-А, 7-Б, 7-В, 7-Г, 7-Д, 7-Є класів та квест подорож «Безпечний інтернет та соціальні мережі» серед здобувачів освіти 8-А, 8-Г, 10-А, 10-Б класів.

Павловською В.Ф. було проведено онлайн-вікторину «А ти безпечно селфиш інтернетом?»  для здобувачів освіти 6-х класів, онлайн-вікторину «Безпечний інтернет»  для учнів 2-х класів та віртуальну вікторину «Безпечний інтернет» для здобувачів освіти 4-х класів.

Загалом проведення тижня безпечного Інтернету сприяло підвищенню рівня обізнаності учнів із правилами поведінки в Інтернеті. Було проведена ґрунтовна інформаційно-виховна робота серед учнів 1-11 класів.

   

         

 

Дні безпечного Інтернету в КУ СЗОШ №23 (НАТИСКАЙ ТА ПЕРЕГЛЯДАЙ)

Дочірні категорії